logo ecdl Polska logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Dni Otwarte ECDL 19-25.03.2018

 

KONKURSY I ZABAWY ORGANIZOWANE PRZEZ POLSKIE BIURO ECDL


1. Tradycyjnie już, zachęcamy do naszego QUIZIZZ

Pamiętaj, to przede wszystkim wspólna zabawa.

Chcesz dołączyć do gry? Wykonaj poniższe kroki:

1. Wejdź na stronę: https://join.quizizz.com

2. Wpisz  kod gry: 351937

3. Wpisz swój login.

4. Odpowiadaj poprawnie i szybko na pytania, by uzyskać najwyższe miejsce w Quizizz, mieć satysfakcję i otrzymać niespodziankę!

Dziękujemy za zabawę! Czy wiecie, że w tegorocznym QUIZIZZ wzięło udział aż 5157 graczy!? Niezły wynik.
Zgodnie z obietnicą mamy niespodzianki dla 3 najlepszych graczy. Czekamy na Wasze zgłoszenia do godziny 12:00 dzisiejszego dnia (tj. 26.03.2018 r.). Po tym czasie zamykamy zgłoszenia. Wyślijcie do Nas wiadomość prywatną przez nasz funpage ECDL Polska na Facebooku.

2. Krzyżówka ECDL 

Możecie sprawdzić siebie rozwiązując ECDLową krzyżówkę (do pobrania tutaj).

 

3. Dodatkowo udostępniamy Wam świetny FLIPQUIZ sprawdzający Waszą informatyczną wiedzę, który może również posłużyć np. podczas prowadzenia lekcji, zajęciach kół informatycznych, zajęciach świetlicowych itp.:

Wystarczy wejść na stronę: https://flipquiz.me/review/154318  i rozpocząć zabawę.

 


 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych ECDL.

Głównym celem Dni Otwartych ECDL jest szerzenie wiedzy o certyfikacji ECDL.
Organizujemy je w ramach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.
Zapraszamy do udziału w:

Lista placówek, w których będą odbywały się Dni Otwarte ECDL:

  1. BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, ul. Kutnowska 11, 93-485 Łódź – 42 633 68 99, 603650065
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Św. Antoniego 29, 97-200 Tomaszów Mazowiecki – 44 724 55 15
  3. Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych, ul. Narutowicza 12, 97-500 Radomsko – (44) 683 26 73
  4. Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Krakowskie Przedmieście 11, 97-300 Piotrków Trybunalski – 44 649 52 61
  5. Zespół Szkół Aktywności Zawodowej, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3/5, 98-220 Zduńska Wola
  6. Centrum Wiedzy i Nauki Katarzyna Genatowska, ul. Stawigudzka 7E, 10-687 Olsztyn, 796 900 950
  7. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego, ul. Żytnia 71, 10-822 Olsztyn
  8. Szkoła Podstawowa nr 3/Gimnazjum w Barczewie, ul. Północna 14, 11-010 Barczewo
  9. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach, ul. Ogrodowa 7, 11-010 Łęgajny
  10. Zespół Szkół w Dobrym Mieście, ul. Fabryczna 6, 11-040 Dobre Miasto
  11. Zespół Szkół w Olsztynku, ul. Zamkowa 6, 11-015 Olsztynek
  12. Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie, ul. Sportowa 1, 14-100 Ostróda
  13. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 2, 14-100 Ostróda
  14. Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie, ul. Leśna 10A, 13-240 Iłowo-Osada
  15. Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, Malinowo 10, 13-200 Działdowo
  16. Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku, ul. Garbuzy 20, 13-230 Lidzbark
  17. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jezioranach, ul. Mickiewicza 11, 11-320 Jeziorany
  18. Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie, ul. Poznańska 21, 11-400 Kętrzyn
  19. Zespół Szkół im. M. Rataja w Reszlu, ul. Łukasińskiego 3, 11-440 Reszel
  20. Szkoła Podstawowa nr 49 im. Księdza Bronisława Komorowskiego w Gdańsku, al. Legionów 11, 80-441 Gdańsk, 58 341 37 33
  21. CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej, ul. Szolc-Rogozińskiego 2, 02-777 Warszawa
  22. Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, ul. Długa 6, 20-346 Lublin
  23. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy, ul. Św. Trójcy 37, 85-224 Bydgoszcz
  24. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Szczecin, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin, 503623728
  25. Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie – sala 27, ul. Monte Cassino 15, 70-952 Szczecin, 91 424 14 94
  26. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek, 693348383
  27. Śląskie Centrum Szkoleniowo Egzaminacyjne KISS, ul. Lompy 2 m. 10, 40-040 Katowice, 322519811
  28. Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie, ul. Jasnogórska 84/90, 42-217 Częstochowa, 34 324 47 27
  29. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. T. Kościuszki 11, 41-500 Chorzów, 32 249 50 44
  30. Laboratorium GIS przy Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego, ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, 323689400
  31. MDgroup Marta Hain, Kuniów 17B, 46-200 Kluczbork
  32. Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice”, ul. Stanisława Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice, 32 335 85 00
  33. Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii, ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin, 605686797
  34. Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie, Os. Zachód B15, 73-110 Stargard
  35. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie, ul. Tomaszowska 1, 71-671 Szczecin
  36. Pałac Młodzieży, ul. Bogusława II 2, 75-057 Koszalin
  37. Przedsiębiorstwo Organizacji Wdrożeń AYA, ul. H. Modrzejewskiej 71, 75-728 Koszalin, 606789151
  38. Biś Computers, ul. Stefana Batorego 1/3, 31-135 Kraków, 122927890
  39. Zespół Szkół w Jerzmanowicach, ul. Szkolna 2, 32-048 Jerzmanowice, 123890960
  40. Zespół Szkół Elektroniczno – Telekomunikacyjnych w Lesznie, ul. Jana Kilińskiego 4, 64-100 Leszno, 500 080 933
  41. Wyższa Szkoła informatyki i Zarządzania, ul. Artyleryjska 3F, 10-900 Olsztyn,896510640
  42. Centrum Egzaminacyjne Magellan, ul. Wyszyńskiego 10/7, 11-200 Bartoszyce, 601821360
  43. Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie, ul. Mickiewicza 5, 10-548 Olsztyn, 89 527 67 62
    W tych miejscach również odbywają się Dni Otwarte ECDL, w małą różnicą, ponieważ nie będą przeprowadzane bezpłatne egzaminy:
  44. Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja, ul. Kajki 4, 19-300 Ełk, 608405987
  45. Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek „EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI”, Lamkowo 29, 11-010 Barczew, 603177485
  46. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jezioranach, ul. Mickiewicza 11, 11-320 Jeziorany, 603177485
  47. Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie, Baranowo 29, 11-730 Mikołajki, 667356093
  48. Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, ul. Stramkowskiej 13, 10-689 Olsztyn, 791300670
  49. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn, 607056387
  50. Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie, ul. 1 Maja 20, 11-130 Orneta, 691917091
  51. ZSO Nr 7 w Olsztynie, ul. Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn
  52. Wydział Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie, ul. Słoneczna 54, 10-710 Olsztyn, 501073097
  53. III liceum Ogółnokształacące w Olsztynie, al. Sybiraków 3, 11-041 Olsztyn, 898 524 20 60
  54. Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Szarych Szeregów, Ul. Tadeusza Czackiego 8, 85-138 Bydgoszcz, 502070652
  55. V Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego w Bydgoszczy, Ul. Szarych Szeregów 4a, 85-829 Bydgoszcz, 502070652
  56. Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela, ul. Działyńskich 4/5, 61-727 Poznań

 


Do pobrania plakat Dni Otwartych ECDL