logo ecdl Polska logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Koordynatorzy ECDL

Koordynatorzy regionalni

Miasto Imię i nazwisko E-mail Telefon
Białystok Adam Szabuniewicz adam.szabuniewicz@ecdl.pl 601 766 690
Gdańsk Bogdan Miloch bogdan.miloch@ecdl.pl 509 341 188
Katowice Elżbieta Bowdur elzbieta.bowdur@ecdl.pl 606 230 420
Kielce Michał Łatasiewicz michal.latasiewicz@ecdl.pl 606 538 257
Kraków Beata Chodacka beata.chodacka@ecdl.pl 502 390 129
Lublin Wojciech Kulik wojciech.kulik@ecdl.pl 607 279 120
Łódź Beata Ostrowska beata.ostrowska@ecdl.pl 501 957 105
Mielec Artur Bodziony artur.bodziony@ecdl.pl 505 105 625
Olsztyn Hanna Pikus hanna.pikus@ecdl.pl 501 073 097
Poznań Ewa Sumowska ewa.sumowska@ecdl.pl 501 074 058
Rzeszów Bogdan Kwiatkowski bogdan.kwiatkowski@ecdl.pl 502 322 831
Szczecin Mirosław Zajdel miroslaw.zajdel@ecdl.pl 501 072 951
Toruń Piotr Woronowicz piotr.woronowicz@ecdl.pl 607 242 850
Warszawa Paweł Strawiński pawel.strawinski@ecdl.pl 608 166 165
Wrocław Zygmunt Mazur zygmunt.mazur@ecdl.pl 502 772 875

Koordynatorzy produktów ECDL

Certyfikat Imię i nazwisko E-mail Telefon
EPP GIS Leszek Litwin leszek.litwin@ecdl.pl 577 390 770
ECDL e-Citizen Maciej Godniak maciej.godniak@ecdl.pl 601 435 266
EPP e-Nauczyciel Beata Chodacka beata.chodacka@ecdl.pl 502 390 129
ECDL CAD Bohdan Lisowski bohdan.lisowski@ecdl.pl 602 226 870
ECDL Advanced Wojciech Kulik wojciech.kulik@ecdl.pl 607 279 120
ECDL Zarządzanie Projektami Tomasz Komorowski tomasz.komorowski@ecdl.pl 604 543 256
ECDL IT Security Robert Ostrowski robert.ostrowski@ecdl.pl 601 268 282
EPP e-Urzędnik Paweł Zalewski pawel.zalewski@ecdl.pl 506 026 226
ECDL Web Editing Jacek Tomaszewski jacek.tomaszewski@ecdl.pl 608 393 010
ECDL BASE dla osób niewidomych Kamil Kowalczyk kamil.kowalczyk@ecdl.pl 609 231 304