logo ecdl Polska logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Umowy o współpracy

Polskie Towarzystwo Informatyczne proponuje instytucjom (szkołom, uczelniom, ośrodkom szkoleniowym i innym) podpisanie umowy o współpracy w zakresie propagowania idei Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Warunki umowy i zakres współpracy jest każdorazowo ustalany z Ogólnopolskim Koordynatorem ECDL. W celu podpisania umowy o współpracy,  należy skontaktować się z Polskim Biurem ECDL, e-mail: biuro@ecdl.pl.

Wzorcowy tekst umowy o współpracę.

Wykaz ośrodków w poszczególnych regionach z którymi podpisane zostały umowy-porozumienia o popularyzację ECDL:

Białystok

* Nowy Horyzont Centrum Edukacji Komputerowej
ul. Warszawska 57/4, 15-062 Białystok
* Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok
* Instytut Odpowiedzialnego Biznesu
ul. Kręta 56E/8, 15-345 Białystok, tel. 085 746 41 12
* Centrum Informatyki ZETO S.A.
ul. Skorupska 9, 15-048 Białystok
* Zespół Szkół w Sokółce
ul. Mickiewicza 11, 16-100 Sokółka, tel. 085 711 25 74

Bielsko-Biała

* Akademia Techniczno-Humanistyczna
ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała, tel. 033 827 93 22
* Zespół Szkół im. Juliana Tuwima
ul. Jaskrowa 13, 43-382 Bielsko-Biała
* Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów
ul. Tańskiego 5, 43-300 Bielsko-Biała
* Techmex S.A. Centrum Szkolenia
ul. Partyzantów 71, 43-316 Bielsko-Biała, tel. 033 813 02 40
* Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Filia Bielsko-Biała
ul. Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 033 816 85 29
* Zespół Szkół Technicznych i Handlowych
ul. Józefa Lompy 11, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 033 811 76 91
* Gimnazjum nr 1
ul. Okrężna 1, 34-325 Łodygowice, tel. 033 862 06 27
* Placówka Doskonalenia Nauczycieli Via Media
ul. Szczytowa 16, 43-370 Szczyrk, tel. 0609 72 54 14

Gdańsk

* III Liceum Ogólnokształcace im. Bohaterów Westerplatte
ul. Topolowa 7, 80-255 Gdańsk, tel. 058 341 06 71
* Gdańskie Liceum Autonomiczne
ul. Osiek 11/12, 80-399 Gdańsk
* Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Józefa Piłsudskiego
ul. Augustyńskiego 1, 80-819 Gdańsk, tel. 058 301 42 08
* Policealne Studium Informatyki
ul. Grabowo 12, 81-265 Gdynia, tel. 058 627 02 56
* Pomorskie Centrum Edukacyjne
ul. Szkolna 10, 81-363 Gdynia, tel. 058 669 71 97
* Kolegium Miejskie CKU
ul. Raduńska 21, 81-057 Gdynia, tel. 058 625 04 52
* Centrum Komputerowo-Językowe
ul. 11-go Listopada 13, 82-501 Kwidzyń
* DWCOM s.c. Dorota Wołosiuk-Kondratowicz, Waldemar Tabaka
ul. Wolności 30, 84-300 Lębork
* I Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Językowo-Informatyczne STO
ul. Kilińskiego 41, 76-200 Słupsk
* Ośrodek Kształcenia Ustawicznego
ul. Szymanowskiego 5, 76-200 Słupsk, tel. 059 842 34 92
* Informatyczne Centrum Szkoleniowe przy Office MK
ul. Krasińskiego 1, 76-200 Słupsk
* O.K. Ośrodek Kursów E. Kwidzyński
ul. Sobieskiego 217, 84-200 Wejherowo
* Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza
ul. Armii Krajowej 2E, 83-330 Żukowo

Katowice

* Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego
ul. Powstańców Śląskich 10, 41-902 Bytom
* Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej
ul. Kościuszki 11, 41-500 Chorzów, tel. 032 249 50 44
* Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli
ul. Racławicka 23, 41-506 Chorzów, tel. 032 247 25 56
* Stowarzyszenie Młodzieżowe „Filar”
ul. Konopnickiej 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice, tel. 0601 63 31 30
* Zespół Szkół „Silesia”
ul. Nad Białką 1E, 43-503 Czechowice-Dziedzice
* Zespół Szkół
ul. 3-go Maja 42, 44-230 Czerwionka-Leszczyny
* Firma Edukacyjna GLOTTA – Języki Obce
ul. Dąbrowskiego 7, 42-200 Częstochowa, tel. 034 368 24 78
* „TQM” s.c. – Doradztwo i Szkolenia
ul. Warszawska 353, 42-200 Częstochowa, tel. 034 372 12 68
* „TQM” Niepubliczna Placówka Oświatowa
ul. Wały Dwernickiego 117/121, bud. Częstochowskiego Parku Przemysłowego, pok. 102, 42-200 Częstochowa, tel. 034 372 12 68, 0600 451 614
* Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych
ul. Syriusza 30, 44-117 Gliwice
* WASKO S.A.
ul. Berbeckiego 6, 44-100 Gliwice
* Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Okrzei 20, 44-100 Gliwice
* Wyższa Szkoła Zarządzania i Języków Obcych
ul. Gallusa 12, 40-594 Katowice, tel. 032 207 92 00
* DEMO Spółka Jawna Adam Fałda, Krzysztof Graca
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice, tel. 032 207 30 70
* Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice, tel. 032 207 30 70
* TUV NORD Polska sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice, tel. 032 207 21 37
* Zespół Szkół Sportowych
ul. Gwarków 1, 41-400 Mysłowice, tel. 032 222 28 05
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 1, 43-178 Ornontowice
* ITSTART s.c.
ul. Przyjaźni 241, 41-948 Piekary Śląskie
* Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Kasprowicza 11, 47-400 Racibórz, tel. 032 415 44 52
* Centrum Promocji Edukacji
ul. Karola Miarki 4, 47-400 Racibórz, tel. 032 417 31 65
* Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości sp. z o.o.
ul. Szyb Walenty 32, 41-703 Ruda Śląska
* Wyższa Szkoła Ekologii
ul. Partyzantów 11, 41-200 Sosnowiec
* Śląska Szkoła Nauk Użytecznych
ul. Andersa 20, 43-100 Tychy, tel. 032 780 08 01
* Zespół Szkół Ekonomicznych i Medycznych
ul. Andersa 20, 43-100 Tychy, tel. 032 227 44 09
* Gimnazjum nr 12
ul. Elfów 9, 43-100 Tychy, tel. 032 227 29 17
* Przedsiębiorstwo Usługowo-Badawczo-Produkcyjno-Handlowe „INTERCCOM” Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 37/7, Tychy
* Wyższa Szkoła Zarządzania i Nauk Społecznych
Al. Niepodległości 32, 43-100 Tychy
* Gimnazjum nr 4 im. Kardynała St. Wyszyńskiego
ul. Koniecznego, 43-100 Tychy
* Stowarzyszenie „Misericordia”
Plac Dworcowy 6, 41-800 Zabrze
* Centrum Edukacji
ul. 1 Maja 12, 41-800 Zabrze, tel. 032 271 42 07
* Gimnazjum nr 1
ul. 11-go Listopada 22, 42-400 Zawiercie, tel. 032 672 25 62
* Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II
ul. Wodzisławska 201, 44-245 Żory
* Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza
ul. Wysoka 13, 44-240 Żory, tel. 032 435 81 12

Kielce

* Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego
ul. Peryferyjna 15, 25-562 Kielce, tel. 041 362 60 25
* Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny Kielce
ul. Sienkiewicza 19, 25-007 Kielce, tel. 041 344 63 50
* Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Paderewskiego 55, 25-950 Kielce
* Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. Piłsudskiego 68, 26-200 Końskie, tel. 041 372 34 68
* Centrum Biznesu i Promocji Kadr Sp. z o.o.
ul. Oś. Stawki 55/21, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, tel. 041 247 66 76
* Sandomierskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego
ul. Przemysłowa 7, 27-600 Sandomierz
* I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
ul. Radomska 37, 27-200 Starachowice, tel. 041 274 77 02
* Zespół Szkół Zawodowych nr 2
ul. 1-go Maja 4, 27-200 Starachowice

Kraków

* Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach im. Mieszka I
ul. Szkolna 10, 34-120 Andrychów, tel. 033 875 14 23
* Policealne Studium Informatyczne
ul. Zielona 15, 32-500 Chrzanów, tel. 032 623 32 20
* Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 7, 32-851 Jadowniki, tel. 014 663 30 09
* Centrum Kształcenia Dorosłych
ul. Żwirki i Wigury 27, 32-650 Kęty, tel. 033 845 21 33
* Akademia Komputerowych Umiejętności AQ przy firmie „Biś Computers” Bohdan Lisowski
ul. Smoleńsk 25, 31-108 Kraków
http://www.aq.edu.pl/
* Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana – Izba Informacji Młodzieżowej
ul. Basztowa 5, 31-134 Kraków, tel. 012 429 65 69, http://www.mii.firmy.com/
* VULCAN Małopolska sp. z o.o.
Os. Złoty Wiek 89, 31-618 Kraków, tel. 012 641 28 28
* Europejskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 11, 31-033 Kraków, tel. 012 683 24 25
* Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości
ul. Armii Krajowej 4, 30-150 Kraków
* Centrum IB S.A.
ul. Św. Filipa 7, 30-150 Kraków
http://www.ibcentrum.pl/szkolenia/ecdl.htm
* Małopolskie Centrum Współpracy, Edukacji i Doradztwa
ul. Miodowa 26, 31-055 Kraków, tel. 012 431 13 87
* Tenet Management sp. z o.o.
ul. Zawiła 45, 30-442 Kraków, tel. 012 266 68 69, http://www.tenet.com.pl/
* Proinfo Information & Technology
ul. Odrzańska 8/7, 30-408 Kraków
* Towarzystwo Wiedza i Kultura
ul. Jagiellońska 6A/17, 31-010 Kraków
* Zespół Szkół im. Jana Pawła II
Gaj, ul. Szkolna 73, 31-032 Mogilany, tel. 012 270 11 35
* Zespół Szkół Zawodowych
ul. Starowiejska 4, 34-730 Mszana Dolna
* Placówka Kształcenia Ustawicznego Zakład Informatyczno-Wdrożeniowy „TANT”
ul. Brodzińskiego 15, 33-100 Tarnów
* Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów
* Liceum Ogólnokształcące
ul. Grunwaldzka 101, 32-541 Trzebinia
* Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych
ul. Krakowska 12, 32-540 Trzebinia, tel. 032 612 11 85
* Kancelaria Rachunkowa A.M.D s.c.
ul. Krótka 1, 34-100 Wadowice, tel. 033 873 33 90
* Zespół Szkół w Wielogłowach
33-311 Wielogłowy, tel. 018 443 21 21
* Zespół Szkół Ekonomicznych i Gospodarki Żywnościowej
ul. Jagiellońska 17, 32-830 Wojnicz
* Gimnazjum nr 29
ul. Aleksandry 17, 30-837 Krarków
http://gimnazjum29.pl

Lublin

* Centrum Edukacji Zawodowej i Artystycznej
ul. Michail Voda 94, 104-40 Ateny, Grecja
* Publiczne Gimnazjum
ul. Kościuszki 8, 23-235 Annopol, tel. 081 861 30 32
* Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska
* TAWA Taurogiński Waldemar – Ośrodek Językowo-Edukacyjny
ul. Krzywa 41/3, 22-100 Chełm
* Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Żeromskiego 29, 22-500 Hrubieszów
* Zespół Szkół nr 3
ul. Żeromskiego 11, 22-500 Hrubieszów
* ZHU J.A. Zarczuk, Studio Internetowe
ul. Bema 2, 21-100 Lubartów
* Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji
ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin, tel. 081 740 84 10 do 12
* Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica
ul. Kurantowa 5, 20-836 Lublin, tel. 081 741 68 11
* Instytut Rozwoju Organizacyjnego Sp. z o.o.
ul. Królewska 6/3B, 20-109 Lublin
* Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o.
ul. Rynek 7, 20-111 Lublin, tel. 081 825 20 90
* Fundacja Fuga Mundi
ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin, tel. 081 534 26 01
* Fundacja Nasza Szkoła
ul. Nałęczowska 20, 20-701 Lublin
* Creator Spółka z o.o.
ul. Szafirowa 13/26, 20-573 Lublin
* LECHAA CONSULTING Sp. z o.o.
ul. Fiołkowa 7, 20-834 Lublin
* Centrum Doradztwa Finansowego
ul. Ojców Pijarów 5, 21-400 Łuków
* Fundacja Inicjatyw Społecznych „Barwy Ziemi”
Olszanka 21D, 23-110 Krzczonów
* Gimnazjum nr 1
ul. Partyzantów 19, 21-050 Piaski
* Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Policealna Szkoła Zawodowa
Kijany, 21-077 Spiczyn
* Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość, tel. 084 638 26 10, 638 26 09
* ICN Centrum Kompetencji
ul. Związkowa 4, 20-148 Lublin, tel. + 48 81 534 69 45, 0728 994 511
http://www.icn.pl

Łódź

* NT Group Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Traugutta 21/23, 90-113 Łódź, tel. 042 630 66 77
* Electronics Computer & Service (ECS)
ul. Zielona 77, 90-765 Łódź, tel. 042 639 70 52
* BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej
ul. Kutnowska 11, 93-485 Łódź, tel. 042 633 68 99
* Wyższa Szkoła Informatyki
ul. Rzgowska 17a, 93-008 Łódź, tel. 042 682 61 24
* Europejska Grupa Konsultingowa
ul. Żwirki 1c/4, 90-448 Łódź, tel. 042 637 33 99
http://www.egk.edu.pl/

Mielec

* Centrum Kształcenia Praktycznego
ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec, tel. 017 586 32 91
Olsztyn

* Europejskie Centrum Szkoleniowe „Partner” Łukasz Popławski
ul. Olsztyńska 18, 82-300 Elbląg
* Biuro Usług Rachunkowych i Doradztwa Ekonomicznego „ATUT”
ul. Mickiewicza 17, 19-300 Ełk, tel. 087 621 22 81
* „ZYPRUS” Szkoła Języków Obcych
ul. Olsztyńska 13a/1, 11-500 Giżycko
* Zespół Szkół Budowlanych
ul. Poznańska 21, 11-400 Kętrzyn, tel. 089 751 20 05
* Powiatowe Centrum Edukacyjne
ul. Poznańska 21, 11-400 Kętrzyn
* Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe „B.M” Beata Moszyk
ul. Królowej Bony 4/11, 11-400 Kętrzyn, tel. 089 752 66 89
* MARDES Europejskie Centrum Kształcenia, Andrzej Marmurowicz
ul. Powstańców Warszawy 5, 11-400 Kętrzyn, tel. 089 751 21 29
* Zespół Szkół w Lubawie
ul. Gdańska 25, 14-260 Lubawa, 089 645 26 31
* Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika
ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
* Techpal sp. z o.o.
ul. Barcza 16, 10-685 Olsztyn
* Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Al. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn, tel. 089 533 70 44
* Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Mickiewicza 5, 10-548 Olsztyn, tel. 089 527 67 40
* Language Center Anna Pieczkin
ul. Orłowicza 8/90, 10-684 Olsztyn
* Centrum Szkoleniowo-Doradcze „T i M”
ul. Kościuszki 13 lok. 102, 10-501 Olsztyn
* Best Study Center
ul. Kościuszki 13 lok. 410, 10-501 Olsztyn
* Europejskie Centrum Doradztwa i Informacji
PL. gen. Józefa Bema 4/3, 10-516 Olsztyn
Poznań

* Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich
ul. Dworcowa 58, 63-810 Borek Wielkopolski
* I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
ul. Kostrzewskiego 3, Gniezno
* Gorzowskie Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
ul. Pomorska 67, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tel. 095 733 20 60
* Gorzowskie Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
ul. Pomorska 67, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tel. 095 733 20 60
* Wyższa Informatyczna Szkoła Zawodowa
ul. Myśliborska 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tel. 095 733 66 10
* Zakład Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Informatyki
ul. Skalmierzycka 2A, 62-800 Kalisz
* B.U.S.I. Profesjonalne Studio. Biuro Usług Szkoleń Informatycznych
ul. Stawiszyńska 105A, 62-800 Kalisz, tel. 062 760 33 60, 062 760 33 61
* Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława Staszica
ul. 3 Maja 18, Kalisz
* Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Wodna 1, 62-500 Konin
* Gimnazjum w Koziegłowach
ul. Piaskowa 15, 62-028 Koziegłowy, tel. 061 812 99 86
* Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy
ul. Kopernika 1, 63-720 Koźmin Wielkopolski
* Instytut Edukacji i Biznesu
ul. Słowiańska 11, 64-100 Leszno, tel. 065 529 48 20
* Spółdzielnia Oświatowa
ul. Waryńskiego 29, 63-400 Ostrów Wielkopolski
* Centrum Teleinformatyczne PSA ZAPIS Sp. z o.o.
ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 062 738 72 50
* I Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. Kompałły i W. Lipskiego
ul. Gimnazjalna 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski
* „USUS” Michał Mazur
ul. Wrocławska 96/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 062 736 55 42
* Gimnazjum nr 2
ul. Piastowska 3, 63-500 Ostrzeszów
* Zespół Szkół Zawodowych nr 1
ul. Ceglana 4, 64-920 Piła, tel. 067 212 33 26
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Teatralna 1, 64-920 Piła, tel. 212 08 68
* Centrum Edukacji Zawodowej
ul. Ceglana 2, 64-920 Piła, tel. 067 351 20 78
* Centrum Kształcenia „Nauka”
ul. Warsztatowa 6, 64-920 Piła
* Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego
60-909 Poznań, Skr. Pocztowa 200
* Akademickie Centrum Informacyjne
ul. Ratajczaka 18A, 61-815 Poznań
* Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A.
Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań, tel. 061 853 73 37, 853 60 33
* Hards s.c., Centrum Szkoleń Informatycznych
ul. Krauthofera 18/58, 60-203 Poznań, tel. 061 865 46 02
* Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Oddział Wielkopolski
ul. Szamarzewskiego 83, 60-596 Poznań, tel. 061 843 02 75
* Centrum Edukacyjne Reflex
ul. Ratajczaka 10/12, pok. 402, 61-815 Poznań
* Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, tel. 061 858 47 00
* Gimnazjum nr 51
ul. Klaudyny Potockiej 38, 60-211 Poznań, tel. 061 866 59 37
* Gimnazjum nr 44
ul. Jesionowa 14,61-432 Poznań, tel. 061 830 97 75
* SOFTRONIC Marek Łajtar, Adam Piotrowski spółka cywilna
ul. Matejki 65A/1, 60-771 Poznań
* Zespół szkół Łączności im. M. Kopernika
ul. Przełajowa 4, 61-622 Poznań
* Centrum Wspierania Administracji „Pro Publico” Sp. z o.o.
ul. Kordeckiego 30B, 60-144 Poznan
* Wielkopolska Akademia Nauk i Rozwoju Sp. z o.o.
ul. Urbanowska 32/4, 60-647 Poznań
* Wyższa Szkoła Bankowa
Al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań
* Szkoleniowiec Sp. z o.o.
ul.Obornicka 229, 60-650 Poznań
* Wyższa Szkoła Handlu i Usług
ul. Zwierzyniecka 13, 60-813 Poznań
* Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji
ul. 28 Czerwca 1956 r. 213/215, 61-485 Poznań
* Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Jakub Michałowski
ul. Urbanowska 32/4, 60-647 Poznań
* „NAUKOMP” Justyna Wiśniewska
ul. Henryka Opieńskiego 4C/90, 60-685 Poznań
* Zespół Szkół
ul. Polna 8, 64-932 Stara Łubianka, tel. 067 216 01 19
* „Bard” – budownictwo, szkolenia, usługi
ul. Obornicka 94, 62-002 Suchy Las
* Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
ul. Żaków 1, 66-200 Świebodzin, tel. 068 476 92 40
* Gimnazjum Nr 5 im. Janusza Korczaka
ul. Pisatowska 9, 65-515 Zielona Góra, tel. 068 452 89 89
* Tylda Sp. z o.o.
ul. Wazów 6A, 65-044 Zielona Góra

Rzeszów

* Zakład Elektroniki ESKO
ul. Konopnickiej 12/13, 38-300 Gorlice, tel. 018 353 78 41
* Zakład Doskonalenia Informatycznego
ul. Sokola 6, 38-200 Jasło
* I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego
ul. Czackiego 4, 38-200 Jasło
* Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji
ul. Słowackiego 6, 38-200 Jasło, tel. 013 446 34 17
* Zespół Szkół im. Armii Krajowej
ul. Tysiąclecia 15, 38-460 Jedlicze, tel. 013 435 20 20
* Gospodarstwo Pomocnicze Podkarpackiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie
Oddział w Krośnie
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10, 38-404 Krosno, tel. 013 436 55 64
* Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
ul. Mickiewicza 67, 37-300 Leżajsk, tel. 017 240 61 00
* Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego „NSNET”
ul. Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna
* Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
ul. Słowackiego 85, 37-700 Przemyśl
* Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
* Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów
* Studium Ekonomiczno-Finansowe
ul. Asnyka 10, 35-001 Rzeszów, tel. 017 852 48 68
* Przedsiębiorstwo Zastosowań Informatyki ARTCOM Roman Bocheński
Al. Pod Kasztanami 16, 35-030 Rzeszów
* Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Staszica 5, 37-450 Stalowa Wola, tel. 015 842 69 45
* FSNT-NOT
Tarnobrzeg
* Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.
ul. Wyspiańskiego 12/100, 39-400 Tarnobrzeg, tel. 015 823 19 22
* Publiczna Szkoła Podstawowa im. por. Józefa Mączki
39-431 Zaleszany, tel. 015 845 07 14

Szczecin

* Zespół Szkół w Barwicach
ul. Moniuszki 12, 78-460 Barwice, tel. 094 373 22 12
* Europejskie Centrum Edukacji i Turystyki
ul. Obrońców Westerplatte 13, 78-500 Drawsko Pomorskie, tel. 096 363 47 06
* Ośrodek Edukacji Komputerowej i Doskonalenia Zawodowego
ul. Obozowa 5, 78-100 Kołobrzeg
* Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza
ul. 1 Maja 47, 78-100 Kołobrzeg, tel. 094 352 32 64
* Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza
ul. 1 Maja 47, 78-100 Kołobrzeg, tel. 094 352 32 64
* Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Jana Pawła II 17, 75-452 Koszalin, tel. 094 345 18 22
* Szkoła Komputerowa „AYA” przy Przedsiębiorstwie Organizacji Wdrożeń „AYA”
ul. H. Modrzejewskiej 71, 75-728 Koszalin, tel. 094 341 17 41
* Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 25, 75-950 Koszalin, tel. 094 342 62 79
* Informatyczna Szkoła Policealna „Computer College”
ul. H. Modrzejewskiej 71, 75-728 Koszalin, tel. 094 341 17 41
* M.M. Bilans
ul. Kaszubska 9, 75-036 Koszalin, tel. 094 345 91 29
* Politechnika Koszalińska, Wydział Mechaniczny, Katedra Mechaniki Precyzyjnej
ul. Racławicka 15-17, 75-620 Koszalin, tel. 094 342 67 53
* Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP
ul. Morska 43, 75-215 Koszalin, tel. 094 343 10 36
* Gimnazjum nr 6 im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w latach 1939-1945
ul. St. Dąbka 1, 75-354 Koszalin
* Communicate Paweł Rychter
ul. Bohaterów Warszawy 54, 74-300 Myślibórz
* Zespół Szkół Ogólnokształcących i Gimnazjum nr 2, II Liceum Ogólnokształcące
ul. Bohaterów Warszawy 78, 72-200 Nowogard, tel. 091 392 51 07
* Gimnazjum nr 3
ul. Traugutta 4, 72-010 Police
* Zespół Szkół Agrotechnicznych
ul. Sempołowskiej 2, 76-100 Sławno
* Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. T. Kościuszki 1, 69-100 Słubice
* Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I – Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Park 3-go Maja 2, 73-110 Stargard Szczeciński
* Centrum Edukacyjne Omnibus Teresa Wasiłek
ul. Asnyka 12, 73-110 Stargard Szczeciński, tel. 091 834 80 45
* Gimnazjum nr 10
ul. Siemiradzkiego 2, 71-331 Szczecin
* Gimnazjum nr 14 i Liceum Ogólnokształcące nr 11 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
ul. Romera 2, 71-246 Szczecin, tel. 091 439 40 52
* Wyższa Szkoła Zawodowa „Collegium Balticum”
ul. Mieszka I 61C, 71-011 Szczecin, tel. 091 485 33 35
* Szczecińskie Centrum Edukacyjne
ul. Mieszka 1-go 61 C, 71-011 Szczecin, tel. 091 483 76 33
* Centrum Edukacji Informatycznej Maius College
ul. Kolumba 86, 70-031 Szczecin, tel. 091 431 54 01
* Policealne Studium Ekonomiczno-Informatyczne Maius College
ul. Kolumba 86, 70-031 Szczecin, tel. 091 431 54 01
* Centrum Edukacyjne „Konsul” Anna Wasiłek
ul. Kadetów 1/4, 71 227 Szczecin, tel. 091 423 28 75
* Unizeto Technologies S.A.
ul. Królowej Korony Polskiej 21, 70-486 Szczecin, tel. 091 480 12 44
* Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki
PL. św. Ottona 1A, 71-242 Szczecin, tel. 091 439 28 81
* Gimnazjum nr 34
ul. Wojciechowskiego 50, 71-476 Szczecin

Toruń

* Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy
ul. Lenartowicza 33-35, 85-133 Bydgoszcz, tel. 052 373 36 89
* Gimnazjum nr. 16
ul. Bohaterów Kragujewca 10, 85-863 Bydgoszcz, tel. 052 361 25 02
* Bydgoska Szkoła Informatyki EKOMTUR
ul. Św. Trójcy 37, 85-224 Bydgoszcz, tel. 052 581 07 49
* Akademia Bydgoska im. Kazimierza Wielkiego
ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz
* I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Plac Wolności 9 , 85-004 Bydgoszcz, tel. 052 322 58 08
* Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
ul. Ks. Kordeckiego 20, 85-225 Bydgoszcz
* Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego
os. M. C. Skłodowskiej 16, 86-200 Chełmno, tel. 056 676 03 64
* Zespół Szkół w Czernikowie
ul. Gimnazjalna 1, 87-640 Czernikowo
* Zespół Szkół w Górsku
ul. Szkolna 2, 87-134 Zławieś Wielka
* Centrum Komputerowo-Szkoleniowe VENTURI DATA
ul. Dworcowa 26, 89-100 Nakło nad Notecią, tel. 052 385 40 25
* Zespół Szkół nr 12
ul. Żwirki i Wigury 1, 87-100 Toruń, tel. 056 654 33 56
* Centrum Edukacji Dorosłych
ul. Św. Józefa 26, 87-100 Toruń, tel. 056 654 47 24
* Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
ul. 3-go Maja 17, 87-800 Włocławek

Wałbrzych

* Ośrodek Szkoleń Technicznych Sp. z o.o.
Pl. Skarżyńskiego 1, 58-301 Wałbrzych

Warszawa

* Zespół Szkół nr 2
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów, tel. 022 729 57 71
* Zespół Szkół Zawodowych STO
ul. Orylska 9, 06-400 Ciechanów, tel. 023 672 34 48
* I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego
ul. 17 Stycznia 66, 06-400 Ciechanów
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki
ul. II Armii Wojska Polskiego 20, 08-400 Garwolin, tel. 025 682 2100
* English For You – Szkoła Języków Obcych
ul. Bairda 8/23, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, tel. 022 734 41 00
* Zespół Szkół nr 1 im. K. Wielkiego
ul. Budowlana 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki
* Oficyna Informatyczna, Stanisława Ossowska
ul. Błońska 62, 05-830 Nadarzyn, tel. 022 729 92 81/2
* Lokalna Akademia Informatyczna przy Zespole Szkół Nr 5
ul. Berlinga 5, 07-410 Ostrołęka
* Politechnika Warszawska – Szkoła Nauk Technicznych i Społecznych
ul. Łukasiewicza 17, 09-400 Płock, tel. 024 262 62 54
* Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica
ul. Kilińskiego 12, 09-402 Płock
* Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. mjr H. Sucharskiego
ul. Mazowiecka 25, 06-300 Przasnysz, tel. 029 752 23 00
* Centrum Kształcenia Praktycznego
ul. Mazowiecka 25, 06-300 Przasnysz
* Wyższa Szkoła Biznesu
ul. Kolejowa 22, 26-600 Radom, tel. 048 363 90 01, 048 363 70 07
* Zespół Szkół Technicznych
ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom, tel. 048 362 81 85
* Centrum Edukacji Informatycznej, Amerykańska Szkoła Komputerowa FUTUREKIDS-RADOM
ul. Powstańców Śląskich 4, 26-615 Radom, tel. 048 383 53 31
* Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania
ul. Sokołowska 172, 08-100 Siedlce
* Akademia Podlaska
ul. 3 Maja 54, 08-110 Siedlce
* Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Siedlcach
ul. Sokołowska 37, 08-110 Siedlce, tel. 025 644 76 90
* SEDKOMP Sp.j. Sawicki, Sikora
ul. Czerwonego Krzyża 41, 08-110 Siedlce
* Centrum Szkoleniowe „ACZE” Andrzej Czerkas
ul. Wolności 38, 08-300 Sokołów Podlaski
* Instytut Maszyn Matematycznych
ul. Krzywickiego 34, 02-078 Warszawa, tel. 022 629 91 64
* Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci”
Al. Ujazdowskie 18, 00-478 Warszawa
* Zarząd Główny Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego
ul. Podwale 17, 00-950 Warszawa
* Futurekids-Polska Sp. z o.o.
ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa
* Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 20
ul. Irzykowskiego 1A, 00-950 Warszawa
* Wyższa Szkoła Menedżerska SIG
ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa, tel. 022 619 07 58
* Market Solution Marcin Garwacki
ul. Św. Barbary 1, 00-686 Warszawa, tel. 022 628 12 03
* AKSystem
ul. Elegancka 11A, 02-835 Warszawa
* Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna
ul. Hafciarska 11, 00-950 Warszawa
* Wojewódzki Ośrodek Informatyki
Plac Bankowy 3/5, 00-142 Warszawa, tel. 022 695 62 47
* Zespół Szkół Społecznych STO
ul. Witkiewicza 16, 03-305 Warszawa
* Niepubliczny Ośrodek Wspierania Edukacji „Echo”
ul. Madziarów 30, 04-444 Warszawa, tel. 0601 08 68 50
* bit Polska Sp. z o.o.
ul. Świecka 10A, 04-504 Warszawa
* Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem
ul. Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa
* Wyższa Szkoła Języków Obcych AVANS
ul. Startowa 9, 02-248 Warszawa, tel. 022 886 50 12/13/15
* Wyższa Szkoła Działalności Gospodarczej
ul. Łabiszyńska 25, 03-204 Warszawa
* Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo
ul. Twarda 51/55, 00-818 Warszawa
* Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych
ul. Pawia 55, 01-030 Warszawa
* Euro Info Group Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
* Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 4
ul. Irzykowskiego 1A, 01-317 Warszawa
* Zespół Szkół nr 48
ul. Irzykowskiego 1A, 01-317 Warszawa
* Fundacja Rozwoju Rolnictwa, Wsi i Obszarów Wiejskich
ul.Rakowiecka 32 p.212, 02-532 Warszawa
* PROFFES Wojciech Kucharski
ul. Krakowiaków 103, 02-255 Warszawa, tel. 022 846 69 23
* Business School Hanna Polak, Marcin Polak Sp. Jawna
ul.Próżna 8a, 00-107 Warszawa
* Katedra Informatyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa
* Kompania EDU-ART
ul. Długa 44/50 pok. 222, 00-241 Warszawa
* Zespół Szkół nr 73
ul. Burdzińskiego 6, 03-480 Warszawa, tel. 022 619 23 71
* Global Training Centre Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 44 pok. 201, 00-024 Warszawa
* Krajowe Centrum Edukacyjne s.c. z siedzibš w Warszawie, ul. Żurawia 32/34 lok. 20
* Gimnazjum nr 49 im. St. Starzyńskiego
ul. Smocza 19, 01-051 Warszawa
* Michał Stolarczyk
Al. Jana Pawła II 66 M 54, 00-170 Warszawa
* Gimnazjum nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
ul. Szolc-Rogozińskiego 2, 02-777 Warszawa
* III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
ul. Kazimierza Wielkiego 1, 05-200 Wołomin, tel. 022 787 65 47
* Centrum Edukacyjne „EDUS”
ul. Laskowa 4, 05-200 Wołomin, tel. 022 776 29 00

Wrocław

* Zespół Szkół w Bielawie
ul. Żeromskiego 41, 58-260 Bielawa
* Zespół Szkół Elektronicznych
ul. H. i W. Tyrankiewiczów 2, 59-700 Bolesławiec
* Centrum Językowe Petra Ćwiertka
ul. Ząbkowicka 26, 58-200 Dzierżoniów, tel. 074 832 06 29
* Centrum Nauki W&W
ul. Solna 3, 58-500 Jelenia Góra, tel. 075 643 13 61
* Ośrodek Kształcenia Zawodowego PROFECTUS s.c.
ul. Reja 2A/5, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
* Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Kursor
ul. Harcerska 13, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
* Szkoła Podstawowa w Pomocnem,
Pomocne 51, 59-424 Męcinka, tel. 076 870 89 24
* Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia
ul. Mikołaja Kopernika 18, 56-300 Milicz, tel. 071 384 01 83
* Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
ul. Grodzka 19, 48-300 Nysa
* Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących
ul. Powstańców Śląskich 4, 46-300 Olesno, tel. 034 358 20 68
* Policealne Studium Zawodowe „Meritum”, Centrum Kształcenia „Meritum”
ul. Słowackiego 4, 56-400 Oleśnica, tel. 071 314 32 80
* Dolnośląskie Centrum Szkoleniowe
ul. Bratnia 7 pok. 307, 56-400 Oleśnica
* Liceum Ogólnokształcące
ul. Krakowska 36, 48-385 Otmuchów
* Izba Rzemieślnicza z siedzibą w Opolu
ul. Katowicka 55, 45-061 Opole, tel. 077 456 74 36
* Gimnazjum im. Orląt Lwowskich
ul. Zgorzelecka 2, 59-950 Ruszów, tel. 075 771 41 43
* Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych
ul. Wałbrzyska 35-37, 58-100 Świdnica, tel. 074 852 10 05
* Gimnazjum w Świerzawie
ul. Reymonta 22, 59-540 Świerzawa, tel. 075 713 53 379
* PHU TINEA Sp. z o.o
ul. Dmowskiego 22, 58-300 Wałbrzych
* Międzynarodowy Instytut Badań i Doradztwa Spółka Cywilna Siczek & Rząsowski
ul. Dmowskiego 22, 58-300 Wałbrzych
* Prywatne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika Savio
ul. Młodych Techników 17, 53-647 Wrocław, tel. 071 373 45 31
* Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych
ul. Św. Antoniego 36/38, 50-073 Wrocław, tel. 071 344 17 34
* BMM Consulting
ul. Traugutta 37, 50-416 Wrocław
* all Training Sp. z o.o.
ul. Świdnicka 19, 50-066 Wrocław, tel. 071 341 85 94
* Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
* ACS Consulting Piotr Kolniak
ul. Mikołowska 110, 51-515 Wrocław, tel. 071 346 61 95
* Papieski Wydział Teologiczny
pl. Katedralny 14, 50-329 Wrocław
* Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Sucharskiego
ul. Wojska Polskiego 50, 59-500 Złotoryja
* BOW Polska Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 13, 59-900 Zgorzelec