logo ecdl Polska logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

DNI OTWARTE ECDL 2019!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych ECDL!

 


Zapraszamy do wzięciu udziału w naszym QUIZIZZ

Chcesz dołączyć do gry? Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:
1. Wejdź na stronę: https://quizizz.com/join/

2. Wpisz kod gry: 407487

3. Wpisz swój login

4. Zdobywaj punkty za poprawne odpowiedzi w jak najkrótszym czasie!
ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!!!

 

 

 

 

 

Lista placówek, w których odbywają się Dni Otwarte ECDL:
1. Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, ul. Długa 6, 20-346 Lublin
2.
CLVIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej, ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2, 02-777 Warszawa
3. Wyższa Szkoła HUMANITAS w Sosnowcu, ul. Jana Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec
4. Zespół Szkół Mechanicznych nr 1, ul. Św. Trójcy 37, 85-224 Bydgoszcz
5. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Nowomiejska 25, 87-800 Włocławek
6. NGO and Business Service Sp. z o.o. , ul. Skłodowskiej-Curie 18/20 lok. 1 , 10-110 Olsztyn
7. Akademii im. Jakuba z Paradyża, ul. Teatralna 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski
8. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR Szczecin, ul. Potulicka 16, 70-952 Szczecin
9. Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP sala 27, ul. Monte Cassino 15, 70-952 Szczecin
10. Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie, ul. Mickiewicza 5, 10-548 Olsztyn
11. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania,  ul. Artyleryjska 4, 10-900 Olsztyn
12. Zespół Szkół w Lubawie, ul. Gdańska 25 14-260 Lubawa
13. Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Stramkowskiej 13, 10-689 Olsztyn
14. Zespół Szkół w Barczewie, ul. Północna 14, 11-010 Barczewo
15. Zespół Szkól Nr 6, ul. Kajki 4, 19-300 Ełk
16. Zespół Szkól Ekonomicznych im. M. Kopernika, ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
17. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Mickiewicza 11, 11-320 Jeziorany
18. Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek „Edukacja dla przyszłości”, Lamkowo 29, 11-010 Barczewo
19. Edugika S.C. Gabriela Dąbrowska Krzysztof Dąbrowski, ul.Warmińska 14/5, 10-545 Olsztyn
20. Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk
21. BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, ul. Kutnowska 11, 93-485 Łódź
22. Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych, ul. Narutowicza 12, 97-500 Radomsko
23. Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego, ul. Dmowskiego 38 d, 97-300 Piotrków Trybunalski
24. Zespół Szkół Aktywności Zawodowej, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3/5, 98-220 Zduńska Wola
25. Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego, ul. Stadionowa 4, 96-500 Sochaczew
26. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J.H Dąbrowskiego, ul. Dąbrowskiego 1, 99-300 Kutno
27. Szkoła Podstawowa nr 3, Aleja Piłsudskiego 42/46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
28. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Waryńskiego 22/26, 95-070 Aleksandrów Łódzki
29. Netion, ul. Żeromskiego 12 m. 176, 25-369 Kielce
30. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, ul. Piłsudskiego 68, 26-200 Końskie
31. Krakowskie Centrum Egzaminacyjne przy Biś Computers, ul. Stefana Batorego 1/3, 31-135 Kraków
32. Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Stanisława Konarskiego 2, 33-332 Kraków
33. Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz, ul. Krakowska 122, 30-199 Rząska
34. Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, ul. Władysława Jagiełły 10, 32-600 Oświęcim
35. Przedsiębiorstwo Organizacji Wdrożeń AYA, Modrzejewskiej 71, 75-728 Koszalin
36. Śląskie Centrum Szkoleniowo Egzaminacyjne KISS, Lompy 2 m. 10, 40-040 Katowice
37. Wojewódzki Urząd Pracy, ul. Kościuszki 30, 40-048 Katowice
38. Urząd Marszałkowski, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
39. Uniwersytecie Śląski, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
40. Uniwersytet Ekonomiczny, ul. 1 Maja 50, 40-287 Katowice
41. Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego, ul. Jasnogórska 84/90, 42-200 Częstochowa
42. Laboratorium GIS przy Wydziale Nauk o Ziemi UŚ, ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec
43. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, ul. Juliusza Słowackiego 55, 47-400 Racibórz
44. Media Learning Tomasz Piesiur, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 57/lokal 6, 41-902 Bytom
45. Beskidzkie Centrum Edukacyjne, ul. os. Kabaty 2, 34-300 Żywiec
46. Urząd Gminy, ul. Zielona 43, 34-350 Węgierska Górka
47. Urząd Gminy, ul. Jana Kazimierza 123, 34-360 Milówka
48. Urząd Gminy, ul. Gminna 1, 34-371 Ujsoły
49. Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola
50. Uniwersytet Szczeciński, ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
51. ZS nr 2, Os. Zachód B15, 73-110 Stargard
52. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego, ul. Tomaszewska 1, 71-671 Szczecin
53. Pałac Młodzieży, ul. Bogusława II 2, 75-057 Koszalin 
54. Centrum Rozwoju Kompetencji Waldemar Kula, ul. Ogrodowa 13, 63-300 Pleszew
55. Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, ul. Jana Kilińskiego 4, 64-100 Leszno
56. Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych, Podmokłe Małe 30, 66-110 Babimost
57. Kwidzyńskie Centrum Kultury ul. 11-go Listopada 13, 82-500 Kwidzyn
58. Szkolenia Graficzne, ul. Kościuszki 44/1, 81-702 Sopot
59. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, ul. Mariacka 1, 40-014 Katowice
60. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. T. Kościuszki 11, 41-500 Chorzów
61. Szkoła Podstawowa nr 37 , ul. Konecznego 1, 43-100 Tychy
62. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Leśna 66, 43-100 Tychy