ICDL ECDL logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Polskie Biuro ECDL | ul. Solec 38 lok. 103 | 00-394 Warszawa | Województwo Mazowieckie | NIP: 522-000-20-38

#EduMocOnline 2018 – “Mnożenie przez dzielenie”. Konferencja online dla nauczycieli po raz trzeci.

 

6 października 2018r. w polskim Internecie miało miejsce po raz trzeci bezprecedensowe wydarzenie. Nieformalna grupa nauczycieli – Superbelfrzy RP – zorganizowała konferencję: #EduMocOnline 2018. Wydarzenie miało swoją kolejną edycję, ale po raz pierwszy była to konferencja zorganizowana na żywo w serwisie YouTube.

Od godziny 9.00 rano do prawie 23.00 można było śledzić transmisję, zadawać pytania, komentować oraz rozmawiać z zaproszonymi prelegentami. 23 półgodzinne wystąpienia związane z edukacją przeplatane były konkursami i wyzwaniami zorganizowanymi przy współpracy z partnerami konferencji. Oprócz nauczycieli praktyków, transmitowane było wystąpienie gościa specjalnego prosto z Kanady, Giancarlo Brotto – Stratega Globalnej Edukacji i ewangelisty SMART Technologies. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem – łącznie wzięło w niej udział ponad 800 nauczycieli z całej Polski.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział i zapraszamy za rok. Bardzo jesteśmy wdzięczni naszym partnerom za wsparcie i pomoc w nagłośnieniu tego wydarzenia, które chyba nie ma odpowiednika w całej Europie.

Wystąpienia z konferencji dostępne są na kanale YT Superbelfrzy RP – https://www.youtube.com/user/superbelfrzy
Artykuły, komentarze, informacje o wystąpieniach: https://www.facebook.com/superbelfrzy/

 

 

Partnerzy konferencji

Patronat medialny