ICDL ECDL logo Polskie Towarzystwo Informatyczne

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

Polskie Biuro ECDL | ul. Solec 38 lok. 103 | 00-394 Warszawa | Województwo Mazowieckie | NIP: 522-000-20-38

Koordynatorzy ECDL

Ogólnopolski Koordynator ECDL

Region Imię i nazwisko E-mail Telefon
Polska Jacek Pulwarski jacek.pulwarski@ecdl.pl 22 838 47 05

Koordynatorzy regionalni

Region Imię i nazwisko E-mail Telefon
Dolnośląskie Zygmunt Mazur zygmunt.mazur@ecdl.pl 502 772 875
Kujawsko-Pomorskie Piotr Woronowicz piotr.woronowicz@ecdl.pl 607 242 850
Lubelskie Wojciech Kulik wojciech.kulik@ecdl.pl 607 279 120
Lubuskie Ewa Sumowska ewa.sumowska@ecdl.pl 501 074 058
Łódzkie Beata Ostrowska beata.ostrowska@ecdl.pl 501 957 105
Małopolskie Beata Chodacka beata.chodacka@ecdl.pl 502 390 129
Mazowieckie Paweł Strawiński pawel.strawinski@ecdl.pl 608 166 165
Opolskie Elżbieta Bowdur elzbieta.bowdur@ecdl.pl 606 230 420
Podkarpackie Bogdan Kwiatkowski bogdan.kwiatkowski@ecdl.pl 502 322 831
Podlaskie Adam Szabuniewicz adam.szabuniewicz@ecdl.pl 601 766 690
Pomorskie Bogdan Miloch bogdan.miloch@ecdl.pl 509 341 188
Śląskie Elżbieta Bowdur elzbieta.bowdur@ecdl.pl 606 230 420
Świętokrzyskie Michał Łatasiewicz michal.latasiewicz@ecdl.pl 606 538 257
Warmińsko-Mazurskie Hanna Pikus hanna.pikus@ecdl.pl 501 073 097
Wielkopolskie Ewa Sumowska ewa.sumowska@ecdl.pl 501 074 058
Zachodniopomorskie Mirosław Zajdel miroslaw.zajdel@ecdl.pl 501 072 951

Koordynatorzy produktów ECDL

Certyfikat Imię i nazwisko E-mail Telefon
ECDL Advanced Wojciech Kulik wojciech.kulik@ecdl.pl 607 279 120
ECDL BASE dla osób niewidomych Kamil Kowalczyk kamil.kowalczyk@ecdl.pl 609 231 304
ECDL CAD Bohdan Lisowski bohdan.lisowski@ecdl.pl 602 226 870
ECDL e-Citizen Maciej Godniak maciej.godniak@ecdl.pl 601 435 266
EPP e-Nauczyciel Beata Chodacka beata.chodacka@ecdl.pl 502 390 129
EPP e-Urzędnik Paweł Zalewski pawel.zalewski@ecdl.pl 506 026 226
EPP GIS Andrzej Borkowski andrzej.borkowski@ecdl.pl 516 328 234
ECDL Podstawy programowania Marzena Krzysztoń marzena.krzyszton@ecdl.pl 607 296 021
ECDL IT Security Robert Ostrowski robert.ostrowski@ecdl.pl 601 268 282
ECDL Web Editing Jacek Tomaszewski jacek.tomaszewski@ecdl.pl 608 393 010